Beğen
2
4
  Lütfen filmi izledikten sonra diğer izleyen arkadaşlar için bilgi verici yorumlar atın. Teşekkürler...
BENZER FİLMLER

Bakıcı 2017 1080p izle

-

Inconceivable

Bakıcı 2017 1080p izle
PUAN : 4.8
Bakıcı 2017 1080p izle 4.8 / 10 17 kullanıcı oyu.
  • Süre: 105 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 938
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.9
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Geçmişinden kaçmaya çalışan Katie adındaki bir hanım, bölgede yaşayan Angela ve Brian Morgan çifti ile arkadaş olur. Katie, çift ile çok iyi anlaşmaya başladıktan sonra bu çift, Katie'yi çocuklarının bakıcısı olarak işe alır. Bir vakit sonrasında Katie, ailenin çocuklarıyla güçlü bir bağ kurmaya adım atar. Böylece Angela onu kıskanır ve Katie'nin ailesini dağıtacağından
Bakıcı – Inconceivable  İzle filmi, 5.9/10  puan alarak  yapımı olan filmin mevzusunda ise Tek kızı Cora ve eşi Brian (Nicolas Cage) ile mutlu bir hayatı olan Angela (Gina Gershon), mahallelerine yeni taşınan Katie (Nicky Whelan) ile kısa sürede sıcak bir arkadaşlık kurmuştur. Genç hanımdan hoşlanan Angela, onun kızına bakıcılık yapmasını kabul eder, hatta haiz olmayı planladığı 2. çocuk için taşıyıcı anne olması ihtimalini de ciddi ciddi düşünmeye adım atar. Ne var ki Katie ilk başta göründüğü gibi biri olmadığını, Angela ve ailesi için büyük bir tehdit oluşturduğunu göstermeye başlayacaktır. 

korkar. Ve böylece de Katie hakkındaki gerçeği açığa çıkarmaya ve Katie'yi çevresinden uzaklaştırmaya çalışır." Ve ben bu filmi 3 ay önce izlediğimi sanıyordum. Filmin adı da "Unforgettable"dı. Hayır doğrusu gerçekten, 1-2 mevzu değişikliğini yok sayarsak Inconceivable'ın konusu, Unforgettable ve bu mevzu ile çekilmiş öteki 100 film ile birebir aynı. Hiç eğer olmazsa Unforgettable türünde küçük değişimler meydana getirmeye çalışıyordu ve filmde Rosario Dawson vardı. O filmden çıkan sonucun rezalet olmasına rağmen hiç olmazsa son zamanlarda bu türde çekilmiş olan diğer filmlerden çok daha iyiydi (burada When The Bough Breaks'e bakıyorum). Inconceivable, Unforgettable'ın olmasından korktuğum filmdi. Doğrusu aşırı sıkıcı, klişe ve hiçbir ilginç yanı olmayan, özgünlükten yoksun bir iş. Rağmenızda Inconceivable. Bu türü sevenler bu filmi de sevecekler fakat bunu yok sayarsak, Inconceivable hakkında söyleyecek aslabir iyi şey bulamıyorum şu demek oluyor ki. Oyunculuklar çok fenaydü. Gina Gershon ve özellikle de kötü bir filmimizde olmasına rağmen hep keyifli bir performans veren (Left Behind hariç) Nicolas Cage, çok ama çok zayıftı. Ayrıca, Faye Dunaway'in bu filmimizde ne işi vardı, aslabir fikrim yok. Açıkçası bu film hakkında aklıma söyleyecek başka bir şey gelmiyor çünkü bu filmle ilgili yeterince konuştum aslına bakarsan. Unforgettable incelemesinde ne yazdıysam, aynı şeyler bu film için de geçerli. Inconceivable sıkıcı, tahmin edilebilir ve kesinlikle aslabir özelliği olmayan bir iş. Inconceivable, bu senenin açık ara en kötü filmlerinden birisi. Eğer bu filmi izleme şansınız olursa sakın fakat sakın izlemeyin, onun yerine Baby Driver'a gidin.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.