Beğen
0
0
  Lütfen filmi izledikten sonra diğer izleyen arkadaşlar için bilgi verici yorumlar atın. Teşekkürler...
BENZER FİLMLER

Çılgın Hırsız 3 Filmi izle

-

Despicable Me 3

Çılgın Hırsız 3 Filmi izle
PUAN : 6.2
Çılgın Hırsız 3 Filmi izle 6.2 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 90 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 522
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.2
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Çılgın Hırsız 3 İzle filmi, 6.2/10  puan alarak  yapımı olan filmin konusunda ise ,Çılgın Hırsız üçüncü seriye ulaşıp boyut değiştiren filmlerden. Kahramanımız Gru yıllar içinde yaşadığı deneyimleri bünyesinde iyi harmanlayıp kötü adamlığa veda eden bir iyilik meleğine dönüştü adeta. Bu kaygı bir animasyon olup çocukları hedeflemesinden de olabilir, ana karakterin kötülüğüyle geçinmek istememekten de... Yani ilk bölümde minimoyları yaratıp onlarında yardımıyla 'aydede çalma' hikayesiyle harmanlanan bünyesi üç yetim küçük kızın yumuşatmasıyla artık çalınmış bir kalbe sahip oluyordu. İkinci bölümde Lucy ile aşkı keşfeden ve kızların deyimiyle tam bir minnoşa dönüşen adamın macerasını izlemiştik.

Bu yumuşatma girişimlerinin filmi freni boşalmış bir araç şeklinde soluksuz bıraktığını söylemek mümkün, zayıflamış bir ifade ve kurtarıcı rolü üstelenen minimoyların yardımı vardı sadece. Üçüncüsünde birbirine karışmış iyilik ve kötülük kavramlarını bir ikiz kardeşin varlığıyla oluşturup dindirmeye çalışan aksiyonvari bir Çılgın Hırsız izledik. öykü Gru'yu bölüp Dru isminde bir ikiz kardeşin zenginlik hırslarıyla kötülüğü yeniden canlandirmaya çalışıyor. Ama Gru'nun aksine sırma saçlı ve çok zengin olan kardeşin kötülüğü de salt fenalık olamıyor çocuk kahraman Balthazar Bratt karşısında.

Çocuk kahramanın büyüyünce oluşan kenara atılmalı trajedisi burada yok edilmesi ihtiyaç duyulan kötülük kıvamında. Yaramazlık yapmış oldum deyip vakitında sevimlilik aşılayan, sakızla her şeyi etkisiz hale getiren bu adamın karşısına dikilen bizim Gru ve kendini üç yetim kızın annesi olmaya hazırlayan Lucy oluyor.

Özellikle renkler ve atmosfer uyumu konusunda iyi olan Çılgın Hırsız 3'ün hikayesi biraz zayıf ama daha ne katılabilirdı diye sorduğumuzda üç katmanlı bir öykü görüyoruz. Hepsinin de iletiı 'kötülük durdurulabilir bir kavramdır'a çıkıyor. Bir de hayaller birebir olmasa da farklı şekillerde hayatımıza girer, onların da kıymetini bilelim noktasına ulaşıyor. Bu serinin dördüncüsü olur mu bilemem fakat bu kel kafalı ajanı kötülüğün karşısına dikecek üç tane sempatik çocuk var hayatında...

Minyonlara erişince... Onlar bu filmde birazcık geri planda kalmış olarak daha çok rabarba rolü üstenmişler. Aslına bakarsanız sempatik oldukları için her girdikleri noktada filmin duygusu da yükseliyor ama biraz geri planda tutmak isabetli olmuş. Ne de olsa onların adına çekilmiş bir filmleri de var artık.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Avatar
Üye
  MehmetBarlas 09 Eylül 2017, Cumartesi
Geldi diyo çılgın hırsız 3 çıktı furkan abi izledin mi dedim bende oyuncağı bile var vereyim mi... başkası dokunduğu an kavga çıkarıyorum...
Avatar
Üye
  MehmetBarlas 09 Eylül 2017, Cumartesi
sonuç olarak çılgın hırsız 3 güzel film, herkese tavsiye ederim