Beğen
4
1
  Lütfen filmi izledikten sonra diğer izleyen arkadaşlar için bilgi verici yorumlar atın. Teşekkürler...
BENZER FİLMLER

Dave Made a Maze 1080p izle

-

Dave Made a Maze

Dave Made a Maze 1080p izle
PUAN : 6.6
Dave Made a Maze 1080p izle 6.6 / 10 18 kullanıcı oyu.
  • Süre: 80 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 682
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.5
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Dave Made a Maze İzle filmi, 6.5/10  puan alarak  yapımı olan filmin konusunda ise Biraz Michel Gondry filmlerini anımsatan bu film, kariyerinde pek başarılı olamamış Dave adındaki sanatçının oturma odasının ortasına kartondan kale benzeri bir labirent inşa etmesi ve içinde kaybolmasıyla başlıyor. Dışarıdan bakınca küçük bir ev gibi görünse de içine girince ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Dave’i oradan çıkarmaya kararlı olan sevilisi ve arkadaşları onu kurtarmak için labirentin içine giriyor ve maceralar başlıyor. 

,Büyülü bir halde onun oturma odasında dev labirent oluşturan bir savaşım sanatçı hakkında bir bağımsız korku-komedi serüven, şu demek oluyor ki minik bir karton kale içinde bulunan ediyor. O tehlikeli labirent kaybolursa vakit onun kız arkadaşı onu kurtarmak için labirent içine arkadaşlarının bir ekibin başındadır. Film ilk uzun metrajlı film yapımcısı Bill Watterson yönettiği ve Watterson ve Steven Sears (bir ilk uzun metrajlı senarist) tarafınca yazılmıştır. Film yıldızlarının Nick Thune, Meera Rohit Kumbhani Adam Busch, James Urbaniak, Frank Caeti Scott Narver Stephanie Allynee John Hennigan ve Kirsten Vangsness. Filmin son aşama garip yaratıcı, özgün bakmak güzel ve oldukça keyifli buldum. 

Dave (Thune) yaşamında önemli bir şey oluşturmadı benzer biçimde o sonlandı 30 yaşındaki olsa bile hisseden bir hüsrana sanatçı. Onun oturma odasında bir karton kale oluştururken, Dave nasılsa (büyülü) içindeki devasa labirent oluşturur. Labirent canavarca minotaur (Hennigan) dahil ölümcül bubi tuzakları ve kısır yaratıklar, doludur. Dave labirentinde kaybolur süre kız arkadaşı Annie (Kumbhani), (Dave uyarılarına karşı) onu bulmak için karton kale içine arkadaşlarının bir ekibin başındadır. 

Film kesinlikle eşi olmayan ve yaratıcı, fakat aynı zamanda zamanlarda izlemek için şaşırtıcı güzel. Film yapımcıları gerçekten kendi bütçesinin çoğunu yaptı. Bu bir vehamet filmi tür, ama asla hakikaten kanlı hatta hakkaten şiddetli. Bunu emin demek istediğimi bilmek görmek gerekir, fakat ben Adult Swim (ve hatta ağ TV) üzerinde çok kötü görmüş oldum. Erkek oyuncular İçinde bütün komik ve iyi döküm, ve öykü bile yürekli tür tatlıdır. Ben (hem de etkileyici yaratıcı olan) açılış kredisi vaka yerinden, izlerken keyifli bir süre vardı. Ben en çok sinema fanlar, farklı bir şey arıyorsanız, eşit derecede iyi zaman de onu izliyor olacak düşünüyorum. 
 Film Etiketleri:
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.