Beğen
0
0
  Lütfen filmi izledikten sonra diğer izleyen arkadaşlar için bilgi verici yorumlar atın. Teşekkürler...
BENZER FİLMLER

Sanal Devrim 2016 izle

-

Virtual Revolution

Sanal Devrim 2016 izle
PUAN : 4.9
Sanal Devrim 2016 izle 4.9 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 92 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 698
  • Favori: 0
  • İMDB: 4.9
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Sanal Devrim – Virtual Revolution İzle filmi, 4.8/10  puan alarak  yapımı olan filmin konusunda ise Film, dünya nüfusunun sanal gerçeklik alemlerinde yaşadığı 2047 yılı Paris’inde geçiyor. Dünya nüfusunun önemli bir kısmı sanal gerçeklik alemlerine bağlanmakta, gerçeğin kendisiyle ilgilenmemektedir. Sanal gerçeklik şirketleri için çalışan bir gölge ajan olan Nash de sistem içindeki teröristleri avlamakla görevlidir.

29 Haziran 2016 tarihinde yazdığı halka açık facebook gönderide, indie yönetmen ( "Sanal Devrim" üç ödül ve yedi aday var FilmQuest 2016, sonrasında) / aktör Ryan LaPlante yazdı: " 'Sanal Devrim', büyük olasılıkla, en etkisinde bırakan parçasıdır bağlarımsız beyaz perdenin son on yılda söndürüldü. Bu yüksek fantezi, bilimkurgu aksiyon mücadele yöneten bir bilimkurgu epik ve tüm kendi yapmak yöneten bir bıçak-runner-vari görsel güzel duyu. Ben söyledim [ Guy-Roger DuvertOnu gördükten sonra] film bilim kurgu kutsal üçlü yönetir: öykü, kişisel hisse sahibidir dünya değiştiren çatışmayı kapsar VE tüm tarafları münazara ederken kilit felsefi soru (yani bugün neticeları süreçlerini) yükseltir. Adam zaten büyük franchise Helming edilmelidir öyle biridir, bu yüzden onun (çok iyi hak ve hazırlanan) kucağına düşmüş olduğunde o biriyle ne yaptığını görmek için sabırsızlanıyorum."

Çekimler sırasında Maximilien Poullein toplantı ısrarla Jane Badler beraber hiçbir sahneyi paylaştı rağmen. Nitekim, bir çocuk olarak, Poullein içinde Badler rolünün çok korkuyordum Ziyaretçiler (1984) o bile o dizilerde "uzaydan kertenkele" nin ten rengi olduğu için yeşil giymek istemiyordu.

Filmin Neo-Paris parçası Tabancalar tipik cyberpunk silahların çeşitli temsillerin esinlenerek özgün tasarımlar temelinde 3d-modellenmiştir. Bilgilerime göre Olmetta Dünyalar segmenti ile ilgili olarak, onun içinde tüfek ve makinalı tüfek sahne aslına bakarsan orijinal üç boyutlu baskılı elemanları ve fiili silah parçalarıyla özelleştirilmiş Nerf tabanca temele haiz.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.