BENZER FİLMLER

Zombi Ekspresi – Train To Busan İzle

-

Bu-san-haeng

Zombi Ekspresi – Train To Busan  İzle
 Editörün Önerisi
PUAN : 7.2
Zombi Ekspresi – Train To Busan İzle 7.2 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 118 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: Güney Kore
  • İzlenme: 211
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.2
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Zombi Ekspresi – Train To Busan  İzle Bir dostum bu filmi önerdi. Onun sözleriyle, "bir Kriket Koreli zombi fiskisi" olacaktı, doğal olarak bu filmde başka bir jenerik, aptal, goofy zombi sıçrama filmi beklemek mecburiyetinde bırakıldım. Çocuk, sürpriz oldu! 

Her şeyden önce, oyunculuk dikkat çekiyor. Tüm aktörler inanılmaz derecede mükemmel bir iş çıkartıyorlar, ancak benim için küçük Soo-an Kim bunu şimdiye kadar görmüş olduğum en iyi çocuk oyuncusu performanslarından birinde tam olarak çiviliyor. Zombi oyuncuları da olağanüstü ve ağır protezlere ve çürümüş ete güvenmek zorunda kalmadan sizi korkutmayı başarıyorlar.

İkincisi, görüntü yönetmeni şaşırtıcı. Bütün hikaye gündüzleri gerçekleşmekle birlikte, film sizi sıçrama korkuları yada düşük ışık koşulları gibi ucuz hilelere güvenmeksizin klostrofobik ve devamlı gergin hissettiriyor. Kesintiler kesintisizdir, renkler büyüktür ve Hollywood standartlarından farklı olsa da genellikle çok iyi görünen bir filmdir.

Bu filmde beni hakikaten eline geçiren şey dramaydı. Bu tür karakterler genellikle çok genel ve bir boyutludur. Bu film, ilk bakışta bu açıdan çok farklı olmasa da, hikayenin taşıdığı şeklinde, karakterlerin dinamikleri arasındaki değişime tanık olduk, şahsiyetlerin evrimleştiğini ve değişim gösterdiğini görmüş olduk, onların motivasyonları, ilişkileri ve ilişkileri hakkında informasyon edindik. Sevdikleri için gidecekleri derinliklerde. Şahsen kendimi çok duygusal olarak karakterlere yatırım icra ettiğimı gördüm (bu da büyük oyunculuk performanslarından kaynaklanıyor olabilir), aktif olarak rota çekiyordum ve film finalinde gerçekten yerini kaybettim.

Yanlış anlama beni. Bu melodramatik bir drama değil. Hâlâ müthiş bir zombi kıyamet filmi. Hızlı tempolu, hareket dolu, cesur, gergin ve ürkütücü ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak. Ayrıca orijinal, çevreında oyun oynamıyor ve mutlaka türün hardcore fanatiklerinı tatmin edecektir. Bununla birlikte, bununla beraber mükemmel hikayesi ve karakterleri ve muhteşem bir film olması için hatırlayacağınız bir film. 10/10
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.