Reklamları Kapat!

Barry Seal: Kaçakçı – American Made | Nette İlk |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz. • Film Bilgileri 3 hafta önce eklendi

  Barry Seal: Kaçakçı – American Made |Nette İlk|

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz Puan verilmedi)
  Loading...

  Barry Seal: Kaçakçı – American Made izle

  Barry Seal: Kaçakçı – American Made Filmi Yetmişli yılların sonu, ABD’de önemli bir karmaşa, Ronald Reagan yönetiminin kendini kanıtlama ve hükmü sabit tutmak adına yaptığı sert hamleler. Dünyada sular fokurduyor, Orta Amerika’ya yapılan saklı operasyonların, kirli işlerin sayısı gitgide artıyor. Bu ürkütücü ve gerilimli yaşıyoruz ki yaşayan, olan biten içerisinde ortalama üstü bir hayat süren bir adam, Barry Seal. Bir havayolu şirketinde pilot, fena olmayan bir kazancın sahibi, evli, miniklerı var. Yaptığı ufacık bir “ek iş” yardımı ile kendini tatmin eden, bir anda karşısına aklının hayalinin alamayacağı bir fırsat çıkan anti kahraman.

  Barry Seal: Kaçakçı filmi, hani sık sık karşılaştığımız ve çoğunlukla lafta olan “gerçek bir hikayeden” uyarlanan yapımlardan birisisi. Lakin filmde tanık olacaklarınız hakikaten de yaşanmış, hatta dünya tarihine az yada çok şekil vermiş şeyler. bir978 ve bir986 yılları ortasında geçen hikaye, alelade bir pilotun, CIA’in kontrolü altına girip, akla hayale gelmeyecek bir servete kavuşmasını, dudak uçuklatacak olayların ortasına dalışını anlatıyor. Hem de ne dalış!

  Daha önce Yarının Sınırında filminde beraber çalışan yönetmen Doug Liman ve aktör Tom Cruise’u tekrar aynı projede birleştiren yapım, her iki isim için de çok lezzetli bir beraberliğe dönüşmüş. Yönetmen Liman dönemin havasını, anlattığı hikayenin gerçekliği ile beraber o kadar güzel harmanlamış ki, başarılı senaryo seyircinin perdeden uzaklaşmasına fırsat vermemiş. Buna Cruise’un son yaşıyoruz kiki en sağlam oyunculuk performansı da eklenince, çok eğlenceli ancak özünde karanlık bir serüven çıkmış.Henüz ikinci hikayesi olmasına rağmen müthiş bir iş çıkartan Gary Spinelli’nin bu başarıdaki payının büyüklüğünü de unutmamak lazım.

  IMDB Puanı:

  Yıl - Ülke: ( )

  Yönetmen:

  Oyuncular: , , , ,

  Senaryo:

  Tür: ,

  Kategori: Filmler

  Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz

  Hd film izle

  Sitemizde şuan toplam 63 film, 5 dizi, 7 haber bulunmaktadır.