Reklamları Kapat!

Sarışın Bomba – Atomic Blonde İzle | 1080p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz. • Film Bilgileri 1 ay önce eklendi

  Sarışın Bomba – Atomic Blonde İzle |1080p|

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz Puan verilmedi)
  Loading...

  Sarışın Bomba Filmi 1989’da Soğuk Savaşın sona ermesine doğru, Berlin’deki siyasi kargaşa karşısında, saklı ajan James Gasciogne (Sam Hargrave) Rus operatör Yuri Bakhtin (Jóhannes Jóhannesson) yönünden sokaklarda öldürüldü. Eric Gray (Toby Jones) ve Şef C (James Faulkner) liderliğindeki MI6, üst düzey casus Lorraine Broughton’u (Charlize Theron) Berlin’e hususi bir misyonle gönderiyor. Broughton, Bakhtin’i ve onun çaldığı istihbarat örgütlerinde yer alan isimlerin saklı listesini bulmalı yada çatışma birkaç yıl daha dayanabiliyor. Almanya’ya geliverdikten sonra Broughton, temas kurduğu David Percival (James McAvoy) ile düşünceür ve ikisi de birbirleriyle mutluluksuz ittifak kurar.

  Atomic Blonde İzle,Lorraine listeyi aramaya başlanacakğında, tümünün görünen olmadığından şüpheleniyor ve kimin hakikaten güvendiği kişiden emin olmadığı bir aldatmacadan geçmeye çalışıyor. Listeyi açık artırmada en yüksek teklif sahibine açık bir duruma getiren Broughton, yaşamı için mücadele ederek yaşamda kalmaya çalışıyor ve böylelikle felaket sonuçlarının oluşmasını önleyebiliyor.

  IMDB Puanı:

  Yıl - Ülke: ( )

  Yönetmen:

  Oyuncular: , , , ,

  Senaryo:

  Tür: , , ,

  Kategori: 1080p Filmler izle, Filmler

  Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz

  Hd film izle

  Sitemizde şuan toplam 63 film, 5 dizi, 7 haber bulunmaktadır.