Reklamları Kapat!

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets İzle hd | 720p |

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz. • Film Bilgileri 1 ay önce eklendi

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu – Valerian and the City of a Thousand Planets İzle hd |720p|

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Henüz Puan verilmedi)
  Loading...

  Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu İzle filmi, 6.7/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise,Valerian (Dane DeHaan) ve Laureline (Cara Delevingne), insanlık bölgelerinin yönetimi için evrende düzeni sağlamakla görevli özel görevlilerdir. Valerian, eşiyle profesyonel bir ilişki daha akılda tutuyor – art arda romantizm önermeleri ile peşinden koşuyor. Sadece kadınlarla yaptığı kapsamlı geçmişi ve geleneksel değerleri, Laureline’ı kendisini sürekli olarak reddetmeye iter.

  Valerian ve Laureline, Kumandan (Clive Owen) ‘un direktifi ihtarnca, evrenin dört köşesinden binlerce farklı türden oluşan, giderek büyüyen bir metropol olan Alpha’nın soluk kesecek galaksiler arası şehri için bir vazife başlatıyorlar. Alpha’nın on yedi milyon sakini, zaman içinde bütünleşerek yeteneklerini, teknolojilerini ve kaynaklarını herkesin iyiliği için birleştiriyor. Ne yazık ki, Alfa’daki herkes bu aynı amaçları paylaşmıyor; aslına bakarsak, görünmeyen güçler iş başındadır ve ırkımızı büyük tehlike altına sokmaktadır.

  IMDB Puanı:

  Yıl - Ülke: ( )

  Yönetmen:

  Oyuncular: , , , , , , , ,

  Senaryo:

  Tür: , ,

  Kategori: Filmler

  Yorum Ekle
  İsim
  E-Mail

  Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz

  Hd film izle

  Sitemizde şuan toplam 63 film, 5 dizi, 7 haber bulunmaktadır.